Konsultacja psychoterapeutyczna

Jeśli chcesz porozmawiać, doradzić się, opowiedzieć o swoich przemyśleniach i wątpliwościach, zapraszam Cię na konsultację psychoterapeutyczną. Poznamy się, a ja chętnie odpowiem na Twoje pytania. Konsultacja to jedno do trzech spotkań, które pomogą nam określić wspólne cele terapii.

Konsultacja psychoterapeutyczna - 180 PLN/ 50 minut

 

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna przyniesie Ci wiele nowych doświadczeń, wiedzy i samoświadomości. Jest to czas, w którym bardziej poznasz i zrozumiesz siebie. Praca w terapii indywidualnej może potrwać od 6 miesięcy do kilku lat.

Psychoterapia indywidualna - 180 PLN/ 50 minut

 

Psychoterapia indywidualna ON-LINE

Zapraszam Cię na psychoterapię on-line jeśli nie masz możliwości spotkać się ze mną w gabinecie, ponieważ twoje miejsce zamieszkania jest odległe lub pojawiły się inne warunki, które to utrudniają. Przebieg terapii i czas jej trwania jest taki sam, jak w przypadku tradycyjnej formy spotkań.

Psychoterapia indywidualna ON-LINE – 180 PLN/50 minut

 

Psychoedukacja

Psychoedukacja to możliwość zdobycia wiedzy i zrozumienia swojego funkcjonowania z nastawieniem na konkretny problem - cel. Praca odbywa się z uwzględnieniem wrażliwości danej osoby oraz jej neuroróżnorodności (np. ADHD, spektrum autyzmu), które mają znaczący wpływ na to, jak odbieramy i przeżywamy świat. Lepsze rozumienie siebie może zmniejszyć lęk i pomóc w koncentrowaniu się na swoich zasobach. Psychoedukacja to proces krótkoterminowy (około 15 spotkań).

Psychoedukacja – 200 PLN/50 minut

 

ZAREZERWUJ TERMIN